Čo sme?

Kto sme?

Tomatoes je Digitálna marketingová agentúra, ktorá vám pomôže s Google kampaňami, sociálnymi sieťami, webovou analytikou aj kreatívou.

Ako to vzniklo?

Prečo Tomatoes?

zamestnanci firmy Tomatoes

Znie to síce zvláštne, ale Tomatoes mala byť pôvodne značka oblečenia. Keď som mal 20 rokov ( Dušan, founder) s kamarátmi sme chceli rozbehnúť street-wear label a nákup domény tomatoes.sk bola jedna z posledných vecí, ktorú sme v tejto veci podnikli.

Čas plynul ďalej, oblečenie išlo do zabudnutia, ale doména zostala. Počas môjho pôsobenia v Google bola ale veľmi užitočná. Začal som tam uverejňovať informácie, ktoré Google oficiálne nezobrazoval v nápovede, ale pre inzerentov na Slovensku boli hodnotné. Takisto som tam zverejňoval neoficiálne, pomerne primitívne ale funkčné nástroje ako napr. nástroj na jednoduchý import Google kampaní do Skliku či nástroj na odstraňovanie diakritiky kľúčových slov.

Toto uverejňovanie malo vedľajší efekt a vzbudilo záujem ľudí o správu kampaní. V tom čase som ako full time Google zamestnanec tieto služby poskytovať nemohol, ale práve toto bol zárodok budúcej agentúry, ktorá zdedila meno, ktoré malo byť pôvodne na tričkách.

Rozsah našich služieb sa postupne nabaľoval a zo špecialistov na Google Adwords sa stala plnoformátova digitálna agentúra.

Čo už máme za sebou?

Naše úspechy

0

spokojných klientov

0

krajín sveta s našimi úspešnými PPC kampaňami

0

rokov pôsobenia

Od začiatku tvorili významnú časť klientskej bázy Tomatoes zahraniční klienti.

V podstate náš prvý skutočný klient bola jedna z najväčších českých incomingových agentúr orientovaných na nemecky hovoriacich klientov.

A ako rástli naše medzinárodné skúsenosti, rástla aj chuť rásť na nových trhoch. Táto chuť nás zaviedla na horúcu pôdu a otvorili sme dcérsku firmu Tomatoes digital v Dallase. Jej špecializáciou je výkonnostný marketing, digitálne konzultácie a business development v segmentoch SaaS a Health Tech.